František Xaver Diblík - Zátiší s šeříkem a porcelánovou figurkou

Olej na plátně, 85x125 cm, signováno vpravo dole Diblík, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1887, Nalžovice u Sedlčan - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

7109. Zátiší s šeříkem a porcelánovou figurkou
Dražba ukončena:26.01.2017 18:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč