František Xaver Naske - Kvetoucí kaktus

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na sololitu, 11x12 cm, monogramováno vpravo dole F. N., rám.

1884, Praha - 1959, Praha
Soukromá studia u malířů V. Slabocha a K. Reisnera, poté žákem AVU (1901-1907, prof. B. Roubalík a H. Schwaiger). Maloval dekorativní kompozice, podobizny a věnoval se volné i užité grafice. Vytvořil mnoho portrétů osobností z uměleckého i veřejného života. Vystavoval doma a často také v zahraničí (Amsterdam, Kodaň, Londýn, Mnichov, ...)

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

vydraženo
6244. Kvetoucí kaktus
Dražba ukončena:27.10.2016 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 100 Kč 27.10.2016 21:10:13 1989
1 000 Kč 27.10.2016 1:01:33 1405
900 Kč limit (27.10.2016 1:01:15) 983
800 Kč 27.10.2016 1:01:16 1405
700 Kč limit (26.10.2016 22:33:02) 983
600 Kč 26.10.2016 22:33:03 264
500 Kč 21.10.2016 17:05:46 983