František Xaver Naske - Žena se zrcátkem

Olej na kartonu, 50x65 cm, signováno vlevo dole F. Naske, rám.

1884, Praha - 1959, Praha
Soukromá studia u malířů V. Slabocha a K. Reisnera, poté žákem AVU (1901-1907, prof. B. Roubalík a H. Schwaiger). Maloval dekorativní kompozice, podobizny a věoval se volné i užité grafice. Vytvořil mnoho portrétů osobností z uměleckého i veřejného života. Vystavoval doma a často také v zahraničí (Amsterdam, Kodaň, Londýn, Mnichov, ...)

2149. Žena se zrcátkem
Dražba ukončena:26.03.2015 22:12:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč