František Xaver Naske - Matka s dítětem

Detail položky

Detail položky

Olej na plátně. 65x61 cm. Signováno vpravo dole F.Naske 55. Rámováno.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1884 - 1959
Narozen v Praze. Malovat se učil u malířů Slabocha a Reisnera. Studoval pražskou AVU u prof. Schwaigera. Studijní cesty podnikl po Německu, Holandsku, Belgii, v Londýně studoval portréty 18. století. Maloval především portréty známých osobností, také navrhoval kostýmy a masky. Vytvořil také řadu plakátů, kresby do satirických časopisů, knižní obálky, diplomy, návrhy losů, tanečních pořádků, ex libris, z grafik zejména novoročenky. Jeho manželkou byla významná česká herečka Růžena Nasková.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

vydraženo
38778. Matka s dítětem
Dražba ukončena:11.12.2019 22:56:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
11 000 Kč 11.12.2019 22:51:16 3136
10 000 Kč 11.12.2019 22:49:35 6090
9 500 Kč 11.12.2019 22:48:57 3136
9 000 Kč 11.12.2019 22:44:18 6090
8 500 Kč limit (11.12.2019 22:42:17) 74
8 000 Kč 11.12.2019 22:42:18 6090
7 500 Kč limit (11.12.2019 22:41:37) 74
7 000 Kč 11.12.2019 22:41:38 6090
6 500 Kč limit (11.12.2019 22:41:31) 74
6 000 Kč 11.12.2019 22:41:32 6090
5 500 Kč limit (11.12.2019 22:30:10) 74
5 000 Kč 11.12.2019 22:05:37 6090
4 900 Kč 11.12.2019 22:00:19 5921
4 800 Kč limit (11.12.2019 22:00:06) 6090
4 700 Kč 11.12.2019 22:00:07 5921
4 600 Kč 11.12.2019 21:43:35 6090
4 500 Kč limit (11.12.2019 21:43:22) 56
4 400 Kč limit (11.12.2019 21:43:21) 6090
4 200 Kč limit (11.12.2019 21:43:12) 56
4 100 Kč limit (11.12.2019 21:43:11) 6090
3 900 Kč limit (11.12.2019 21:42:57) 56
3 800 Kč 11.12.2019 21:42:58 6090
3 700 Kč limit (11.12.2019 21:40:48) 56
3 600 Kč limit (11.12.2019 21:40:47) 6090
3 100 Kč 11.12.2019 21:28:58 6090
3 000 Kč 11.12.2019 21:08:20 74
2 900 Kč 11.12.2019 0:09:44 6331
2 800 Kč 10.12.2019 16:46:14 6090
2 700 Kč 07.12.2019 22:52:41 3133
2 600 Kč 07.12.2019 21:05:54 724
2 500 Kč 06.12.2019 9:45:47 3133
2 400 Kč 06.12.2019 8:18:49 3229
2 300 Kč 05.12.2019 20:45:35 3133
2 200 Kč 05.12.2019 18:32:19 3229
2 100 Kč 05.12.2019 10:08:29 5227
2 000 Kč 04.12.2019 6:41:11 3229
1 900 Kč 04.12.2019 5:57:49 1509
1 800 Kč 03.12.2019 11:27:11 3229
1 700 Kč 03.12.2019 9:34:50 849
1 600 Kč 03.12.2019 6:10:05 3229
1 500 Kč 02.12.2019 21:17:55 3133
1 400 Kč 30.11.2019 16:21:10 3229
1 300 Kč 30.11.2019 12:12:36 2994
1 200 Kč 29.11.2019 22:33:51 3133
1 100 Kč 29.11.2019 21:07:38 5807
1 000 Kč 29.11.2019 18:08:03 852