František Xaver Naske - Poloakt

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na plátně, 80x71 cm, signováno vlevo dole Naske, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravosto ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1884 - 1959
Narozen v Praze. Malovat se učil u malířů Slabocha a Reisnera. Studoval pražskou AVU u prof. Schwaigera. Studijní cesty podnikl po Německu, Holandsku, Belgii, v Londýně studoval portréty 18. století. Maloval především portréty známých osobností, také navrhoval kostýmy a masky. Vytvořil také řadu plakátů, kresby do satirických časopisů, knižní obálky, diplomy, návrhy losů, tanečních pořádků, ex libris, z grafik zejména novoročenky. Jeho manželkou byla významná česká herečka Růžena Nasková.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

vydraženo
10787. Poloakt
Dražba ukončena:01.06.2017 19:54:23
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:26 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
26 000 Kč 01.06.2017 19:49:23 27
25 000 Kč 31.05.2017 23:45:10 1593
24 000 Kč 30.05.2017 11:49:18 852
23 000 Kč 29.05.2017 19:27:40 2227
22 000 Kč 12.05.2017 11:33:52 852
21 000 Kč 09.05.2017 22:05:19 1040
20 000 Kč limit (09.05.2017 22:04:53) 948
19 000 Kč 09.05.2017 22:04:54 1040
18 000 Kč limit (09.05.2017 22:04:45) 948
17 000 Kč 09.05.2017 22:04:46 1040
16 000 Kč limit (09.05.2017 22:04:34) 948
15 000 Kč 09.05.2017 22:04:35 1040
14 000 Kč limit (09.05.2017 12:52:59) 948
13 000 Kč 09.05.2017 10:48:37 852
12 000 Kč limit (09.05.2017 10:48:31) 2366
12 000 Kč 09.05.2017 10:48:32 852
11 000 Kč limit (08.05.2017 23:23:49) 2366
10 000 Kč limit (08.05.2017 23:23:48) 2249
9 500 Kč limit (08.05.2017 20:41:42) 2249
9 000 Kč 08.05.2017 16:38:36 1035
8 500 Kč limit (07.05.2017 9:01:30) 235
8 500 Kč 07.05.2017 9:01:31 2227
8 000 Kč limit (07.05.2017 9:01:26) 235
7 500 Kč 07.05.2017 9:01:27 2227
7 000 Kč limit (07.05.2017 8:54:09) 235
6 500 Kč 07.05.2017 8:54:10 2227
6 000 Kč limit (06.05.2017 23:37:35) 235
5 500 Kč 06.05.2017 23:37:36 2710
5 000 Kč limit (06.05.2017 23:37:29) 235
4 900 Kč 06.05.2017 23:37:30 2710
4 800 Kč limit (06.05.2017 23:37:25) 235
4 700 Kč 06.05.2017 23:37:26 2710
4 600 Kč limit (06.05.2017 23:37:17) 235
4 500 Kč 06.05.2017 23:37:18 2710
4 400 Kč limit (06.05.2017 23:37:06) 235
4 300 Kč 06.05.2017 23:37:07 2710
4 200 Kč limit (06.05.2017 20:25:57) 235
4 100 Kč limit (06.05.2017 20:25:56) 61
3 100 Kč limit (06.05.2017 20:25:35) 235
3 000 Kč limit (06.05.2017 20:25:34) 61
2 000 Kč limit (06.05.2017 20:02:20) 235
1 900 Kč 06.05.2017 20:02:21 1593
1 800 Kč limit (06.05.2017 10:08:05) 235
1 700 Kč 06.05.2017 10:08:06 219
1 600 Kč limit (05.05.2017 15:10:32) 235
1 500 Kč 05.05.2017 5:29:11 2216