František Zálabský - Poslední večeře

Měkký kryt, akvarel, 15x21 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Zálabský. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1957
Malíř, ilustrátor. Studoval soukromě u Zdeňka Buriana, a ilustraci a užitou grafiku na VŠUP v Praze. Věnuje se užité a volné grafice.

František Zálabský
66501. Poslední večeře
Dražba ukončena:13.10.2021 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč