Měkký kryt, akvarel, 15x21 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Zálabský. Rám, pasparta, sklo.
o autorovi: 1957 Malíř, ilustrátor. Studoval soukromě u Zdeňka Buriana, a ilustraci a užitou grafiku na VŠUP v Praze. Věnuje se užité a volné grafice.