František Záleský - Bratislavský hrad

Olej na překližce, 45x47 cm, signováno vpravo dole Záleský, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1901 – 1961

11967. Bratislavský hrad
Dražba ukončena:29.06.2017 19:34:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč