František Záleský - Květiny ve džbánku

Olej na kartonu, 68x48 cm. Signováno vpravo dole Záleský. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1901 – 1961

300526. Květiny ve džbánku
Dražba ukončena:03.09.2019 20:15:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (03.09.2019 19:36:33) 5215