František Záleský - Město

Olej na kartonu, 45x60 cm. Signováno vlevo dole Záleský. Rámováno.

o autorovi: 1901 – 1961

71933. Město
Dražba ukončena:02.01.2022 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč