František Zavřel

305737. Městské zákoutí

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x34 cm. Signováno vpravo dole Zavřel. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 1891.
Malbu studoval u J. Přibíka v Brně a v soukromé škole Vl. Sychry v Praze. Náměty čerpal hlavně na Českomoravské Vysočině.

dražba ukončena: 04.08.2020 20:08:15

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč