František Zavřel

35084. Na pastvě u vody

popis: Olej na kartonu, 8x10 cm, Signováno vpravo dole Zavřel.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 1891.
Mlabu studoval u J. Přibíka v Brně a v soukromé škole Vl. Sychry v Praze. Náměty čerpal hlavně na Českomoravské Vysočině.

dražba ukončena: 25.09.2019 19:42:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč