František Zavřel - Na pastvě u vody

Olej na kartonu, 8x10 cm, Signováno vpravo dole Zavřel.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.

35084. Na pastvě u vody
Dražba ukončena:25.09.2019 19:42:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč