František Zavřel - Pražské panorama

Olej na kartonu, 55x80 cm. Signováno vlevo dole Zavřel. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.

35404. Pražské panorama
Dražba ukončena:26.09.2019 21:45:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč