František Zavřel - Remízek u cesty

Olej na kartonu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole Zavřel. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.

34176. Remízek u cesty
Dražba ukončena:27.06.2019 22:29:14
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč