František Zavřel - Soubor 2 prací: Po žních

Obě olej na kartonu, obě 33x46 cm. Signováno vpravo dole Zavřel. Rámované.

Pozn.: Rám mírně poškozen, jedna malba poškozena.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.

300831. Soubor 2 prací: Po žních
Dražba ukončena:15.09.2019 20:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč