František Zavřel

302287. Soubor dvou prací

popis: Olej na kartonu. Oba 32x46 cm. Oba signovány vpravo dole Zavřel. Rámovány.

pozn.: Rámy mírně poškozeny,malby poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 1891.
Malbu studoval u J. Přibíka v Brně a v soukromé škole Vl. Sychry v Praze. Náměty čerpal hlavně na Českomoravské Vysočině.

dražba ukončena: 22.11.2019 20:03:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 19.11.2019 20:58:08 3488
700 Kč 14.11.2019 9:14:42 4450