František Zavřel

307657. Zahradní slavnost

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x35 cm. Signováno vpravo dole Zavřel. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.

dražba ukončena: 23.02.2021 20:28:05

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč