František Zavřel - Zahradní slavnost

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x35 cm. Signováno vpravo dole Zavřel. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Lažánkách u Tišnova roku 25.8.1891.

307657. Zahradní slavnost
Dražba ukončena:23.02.2021 20:28:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč