František Zdeněk Eberl - V baru

Lavírovaná kresba tuší, 60x47 cm. Signováno vpravo dole Eberl. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1887 - 1962
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze u prof. Bukovace, poté v Mnichově, kde později sám pedagogicky působil, a v Amsterodamu. V roce 1911 se přestěhoval do Paříže. Ve své tvrobě se inspiroval pařížským pouličním životem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

47516. V baru
Dražba ukončena:30.07.2020 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč