František Zdeněk Eberl - Zátiší s mečem a knihami

Olej na plátně, 70x81 cm. Signováno vlevo dole F. Eberl 54. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 - 1962
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze u prof. Bukovace, poté v Mnichově, kde později sám pedagogicky působil, a v Amsterodamu. V roce 1911 se přestěhoval do Paříže. Ve své tvrobě se inspiroval pařížským pouličním životem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

25092. Zátiší s mečem a knihami
Dražba ukončena:28.11.2018 21:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč