František Zdeněk Eberl - Žena s kyticí

Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vlevo dole F. Eberl. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Raná tvorba z období mezi léty 1902-1903.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1887 - 1962
Narodil se v Praze. Studoval AVU v Praze u prof. Bukovace, poté v Mnichově, kde později sám pedagogicky působil, a v Amsterodamu. V roce 1911 se přestěhoval do Paříže. Ve své tvrobě se inspiroval pařížským pouličním životem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 650 000 Kč.

posouzeno znalcem doporučujeme
154038. Žena s kyticí
Zbývá:26 dnů, 13 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:57:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 29.01.2026 23:44:35 2650