František Zikmund - Bárky - Dubrovník

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x60 cm. Monogramováno vpravo dole F 1934. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893, Železnice u Jičína - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

29538. Bárky - Dubrovník
Dražba ukončena:27.03.2019 19:45:52
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč