František Zikmund - Na vsi

Nejdelší strana: 68 cm

Olej na plátně, 58x68 cm. Signováno vpravo dole F. Zikmund 28. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893, Železnice u Jičína - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

81090. Na vsi
Dražba ukončena:27.07.2022 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč