František Zikmund - Stromy nad městem

Olej na plátně, 56x90 cm. Signováno vlevo dole F. Zikmund. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893, Železnice u Jičína - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

63768. Stromy nad městem
Dražba ukončena:26.08.2021 23:10:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč