František Zikmund - Ve vsi VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole F. Zikmund. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893, Železnice u Jičína - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

46631. Ve vsi VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:25.06.2020 22:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč