František Zikmund - Zátiší s jablkem - Kvalitní dobový rám

Olej na kartonu, 15x33 cm. Signováno vlevo nahoře F. Zikmund. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1893, Železnice u Jičína - 1955, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

106782. Zátiší s jablkem - Kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:10.12.2023 21:55:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč