František Zvěřina - Dívka v modrých šatech

Kombinovaná technika, 24x8 cm. Signováno vlevo dole tužkou Zvěřina Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1835 – 1908

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

84315. Dívka v modrých šatech
Dražba ukončena:12.10.2022 22:02:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč