František Zvěřina - Na Balkáně

Kombinovaná technika - kresba, 40x57 cm. Signováno vpravo dole Zvěřina 84. Rám, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1835 – 1908

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

58318. Na Balkáně
Dražba ukončena:15.04.2021 21:30:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč