František Zvěřina - Říční krajina

Olej na dřevě, 21x31 cm. Monogramováno vpravo dole Z. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1835 – 1908

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

42522. Říční krajina
Dražba ukončena:26.03.2020 20:59:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč