František Zvěřina - Skála Obluk pod Starým Bítovem

Kresba tužkou, 56x37 cm. Signováno vlevo dole F. Zvěřina 1905. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1835 – 1908

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

58314. Skála Obluk pod Starým Bítovem
Dražba ukončena:15.04.2021 21:18:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč