František Zvěřina - Větev borovice

Kresba tužkou, 29x42 cm. Signováno dole uprostřed Zvěřina. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1835 – 1908

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

58278. Větev borovice
Dražba ukončena:15.04.2021 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (15.04.2021 20:26:19) 6705