Franz Bergmann - Žena s šelmou

Patinovaný bronz na mramoru (původně popelník). Výška sochy: 19 cm. průměr mramoru: 24 cm. Socha signována N. Greb.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1861 – 1936
Zakladatel a majitel proslulé vídeňské slévárny, vyrábějící bronzové figurky, často rozmarné a erotické.

32977. Žena s šelmou
Dražba ukončena:12.06.2019 18:51:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč