Patinovaný bronz na mramoru (původně popelník). Výška sochy: 19 cm. průměr mramoru: 24 cm. Socha signována N. Greb.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1861 – 1936
Zakladatel a majitel proslulé vídeňské slévárny, vyrábějící bronzové figurky, často rozmarné a erotické.