Franz Burchard Dörbeck - Kommen Sie man, Frälein

Kolorovaná litografie, 13x11 cm. Signováno vlevo dole B. Dörbeck. Pasparta.

Franz Burchard Dörbeck
28240. Kommen Sie man, Frälein
Dražba ukončena:13.03.2019 19:48:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (13.03.2019 18:12:08) 2221