Franz Kopallik - Motiv z Vídně

Akvarel, 54x37 cm. Signováno vlevo dole F. Kopallik. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1860 - 1931
Rakouský malíř.

81086. Motiv z Vídně
Dražba ukončena:27.07.2022 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč