Franz Thiele - Pohled do ulice

Akvarel, 33x23 cm. Signováno vlevo dole Franz Thiele.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem..

o autorovi: 1868-1945
Narodil se ve Frýdlantu v Čechách. Studoval v Praze UMPRUM a AVU ve Vídni. Jako pedagog působil na AVU v Praze. Ve své tvorbě se věnoval hlavně portrétům a krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.

38315. Pohled do ulice
Dražba ukončena:28.11.2019 22:48:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč