Franz Thiele - V březové aleji

Olej na plátně, 65x84 cm. Signováno vpravo dole Thiele. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1868-1945
Narodil se ve Frýdlantu v Čechách. Studoval v Praze UMPRUM a AVU ve Vídni. Jako pedagog působil na AVU v Praze. Ve své tvorbě se věnoval hlavně portrétům a krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.

43976. V březové aleji
Dražba ukončena:30.04.2020 21:23:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč