Franz Urban - Trpaslíci

Olej na překližce, 17x17 cm, signováno vpravo dole F. Urban, rám.

1894, Frankštát

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

4692. Trpaslíci
Dražba ukončena:25.05.2016 22:05:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč