Franz Urban - U jesliček

Kombinovaná technika, 40x29 cm. Signováno dole uprostřed F. Urban 1906. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

31855. U jesliček
Dražba ukončena:16.05.2019 19:32:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč