Fres Melly London - Barokní kapesní špindlové hodinky

Obecný kov, průměr 4 cm. Značeno Fres Melly London.

Pozn.: Mírně poškozeno, klíček součastí položky. Bez záruky chodu a přesnosti. Stroj i plášť původní, povrch pláště pravděpodobně v minulosti restaurovaný.

Fres Melly London
55463. Barokní kapesní špindlové hodinky
Dražba ukončena:03.03.2021 20:12:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč