Obecný kov, průměr 4 cm. Značeno Fres Melly London. Pozn.: Mírně poškozeno, klíček součastí položky. Bez záruky chodu a přesnosti. Stroj i plášť původní, povrch pláště pravděpodobně v minulosti restaurovaný.