Frieda Sieburger - Interiér lesa

Olej na plátně, 57x64 cm, signováno vpravo dole F. Sieburger, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč.

14576. Interiér lesa
Dražba ukončena:29.11.2017 20:19:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč