Friedrich Eduard Meyerheim  - Žánrová scéna

Olej na dřevě, 40x35 cm. Signováno vpravo dole F.E.Meyerheim 1845. Rámováno.

Nejdelší strana: 55 cm

Friedrich Eduard Meyerheim
154134. Žánrová scéna
Zbývá:26 dnů, 14 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:33:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč