Fritz Chwala - Na břehu u rybníka

Olej na plátně fixovaném na lepence, 22x32 cm, signováno vlevo dole F. Chwala, rám.

1872-1936
Syn a žák Adolfa Chwaly. Maloval alpské krajiny a pohledy na fjordy. Po roce 1900 se jeho paleta změnila k výrazným tónům žlutých a oranžových barev.

5278. Na břehu u rybníka
Dražba ukončena:28.09.2016 19:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč