Fritz Chwala - Stavení u řeky

Olej na desce, 26x34 cm. Signováno vpravo dole Fritz Chwala 97. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872-1936
Rakouský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč.

51654. Stavení u řeky
Dražba ukončena:28.10.2020 20:25:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč