Olej na plátně - volné plátno, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Hegenbart Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1864 - 1943 Německý malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.