Fritz Hoffmann - Tetřevi před bouří

Olej na plátně, 58x41 cm. Signováno vpravo dole Fritz Hoffmann. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Fritz Hoffmann
57391. Tetřevi před bouří
Dražba ukončena:01.04.2021 19:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč