Fritz Janowski

51602. Před branou 1913

popis: Olej na kartonu, 27x35 cm. Signováno vlevo dole F. Janowski. Rámováno.

o autorovi: Je představitelem pozdního symbolismu počátku 20. století. Citlivě pracoval s jemným odstupňováním barevných tónů i se světelnými proměnami. Uměl vyjádřit atmosféru daných příběhů a situací. Jeho projev je blízký středoevropskému symbolismu s jeho zádumčivou zasněností a znepokojivou představivostí.

zbývá: 4 dnů, 17 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:30:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč