Fritz Janowski - Před branou 1913

Olej na kartonu, 27x35 cm. Signováno vlevo dole F. Janowski. Rámováno.

o autorovi: Je představitelem pozdního symbolismu počátku 20. století. Citlivě pracoval s jemným odstupňováním barevných tónů i se světelnými proměnami. Uměl vyjádřit atmosféru daných příběhů a situací. Jeho projev je blízký středoevropskému symbolismu s jeho zádumčivou zasněností a znepokojivou představivostí.

Fritz Janowski
51602. Před branou 1913
Dražba ukončena:28.10.2020 19:33:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč