Olej na kartonu, 27x35 cm. Signováno vlevo dole F. Janowski. Rámováno.
o autorovi: Je představitelem pozdního symbolismu počátku 20. století. Citlivě pracoval s jemným odstupňováním barevných tónů i se světelnými proměnami. Uměl vyjádřit atmosféru daných příběhů a situací. Jeho projev je blízký středoevropskému symbolismu s jeho zádumčivou zasněností a znepokojivou představivostí.