Akryl na plátně, 90x100 cm. Signováno vpravo dole G. Manoukian 2010. Nerámováno. Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1952 Arménský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč