Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Gagik Manoukian 96. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1952 Arménský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč