Georg Christian Kilian - Město Kolín v Čechách

Lept, 15x26 cm. Signováno vlevo dole. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen. Rámmírně poškozen.

o autorovi: 1709 – 1781
Německý rytec, sběratel, životopisec

58161. Město Kolín v Čechách
Dražba ukončena:14.04.2021 21:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč