Georges Braque - Loďky na břehu

Ručně kolorovaná litografie, 33x44 cm. Signováno vlevo dole v tisku Braque. Rámováno, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

44630. Loďky na břehu
Dražba ukončena:14.05.2020 20:32:13
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč