Georges Braque

52341. Plakát - Ceuvre Graphique

popis: Litografie, 22x17 cm. Nesignováno. Volný list.

dražba ukončena: 11.11.2020 21:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 17.10.2020 19:24:12 659