MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Litografie, 22x17 cm. Nesignováno. Volný list.
> zpět na aukční výsledky
Georges Braque
52341. Plakát - Ceuvre Graphique
Dražba ukončena:
11.11.2020 21:27:00
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
500 Kč
17.10.2020 19:24:12
659