Georges Kars - Dívčí akt

Kresba, 34x24 cm. Signováno vpravo dole Kars. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a prof PhDr. Tomášem Vlčkem Csc. Rámováno v rámařství Brůžek. Původně byla část díla skryta pod paspartou, proto je papír po stranách zachovalejší. Dílo původně pochází ze švýcarské soukromé sbírky, ve které byl obraz po celá desetiletí.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1882 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 150 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
87772. Dívčí akt
Dražba ukončena:14.12.2022 22:58:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč